Про портал

Інформаційно-аналітичний портал ЛохвицяNews cтворено з метою публікації матеріалів про економічне, суспільно-політичне та духовне життя лохвицького краю. Одним із важливих завдань ресурсу є налагодження двосторонньої комунікації й діалогу між мешканцями району та місцевою владою, об’єднаними територіальними громадами. На сайті також можна ознайомитись із актуальними новинами Полтавщини, України, світу.

Портал ЛохвицяNews має стати не лише джерелом оперативної та об’єктивної інформації, але й надійним помічником і порадником для кожного, хто користується таким важливим медійним інструментом, як Інтернет. Тож, давайте разом творити інформаційний простір свого краю: пишіть нам, надсилайте світлини й відео, діліться думками, пропонуйте нові теми для публікацій. З цією метою на порталі створено достатньо зручних медійних інструментів: зокрема, є форма зворотного зв’язку, онлайн-голосування, можливість залишати коментарі тощо.

Нехай наше інтернет-видання стане ефективним засобом інформації та комунікації для кожного, кому близька доля Лохвиччини, її минуле і сьогодення.

Редакція порталуЛохвицяNews

Погода

Лохвиця
15°
хмарно
вологiсть: 95%
вiтер: 7m/s S
H 15 • L 15
19°
Нд
10°
Пн
9°
Вт
6°
Ср
Weather from OpenWeatherMap

Опитування

Ваше ставлення до вакцинування від COVID-19?

Результати

Loading ... Loading ...

Курсивалют