- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

Погода на Лохвиччині з 26 червня по 2 липня ц.р.

Минулий тиждень встановлював все нові й нові температурні рекорди: спека зашкалювала. Літо, здається, вирішило компенсувати холодну й дощову весну і такий самий початок червня.

У наступні “довгі” вихідні, пов’язані зі святкуванням Дня Конституції України, і подальші робочі будні на Лохвиччині, за прогнозами синоптиків, спека повільно спадатиме, пройдуть дощі.

У суботу, 26 червня, ясному ранку прийде на зміну хмарна погода, яка утримається до самого вечора. Без опадів.  Вологість невисока. Температура вночі +22º, вдень +32°.

У неділю, 27 червня, ранок буде похмурим, та хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. Починаючи з середини дня, йтиме дощ, який до вечора стане ще сильнішим. Температура вночі +22º, вдень +29°. Вологість увечері сягатиме 88%..

У понеділок, 28 червня, протягом усього дня погода буде похмурою. Вранішній сильний дощ у другій половині дня повинен послабшати, проте до вечора може знову набрати силу. Температура вночі +20º, вдень +22°. Вологість висока.

У вівторок, 29 червня, небо буде вкрите хмарами. Протягом усього дня очікується сильний дощ. Температура вночі +18º, вдень +22°. Вологість сягатиме 91%.

У середу, 30 червня, протягом усього дня погода буде похмурою. Нічний сильний дощ вранці послабшає. Він буде продовжувати йти весь день і закінчиться лише ввечері. Температура вночі +17º, вдень +23°.

У четвер, 1 липня, очікується ясна погода, у другій половині дня небо затягнеться хмарами, щоб увечері знову очиститися. Без опадів. Температура вночі +18º, вдень +26°. Вологість висока — до 98%.

У п’ятницю, 2 червня, хмари вже з ранку вкриють небо, і похмура погода триматиметься до кінця дня. Усю другу половину дня йтиме дрібний дощ. Температура вночі +19º, вдень +25°. Вологість висока — до 99%.

Що ж, після неймовірного спекотної семиденки у кожного буде можливість визначитись, що краще: неймовірна спека чи дощова прохолода. У всякому разі, бажаємо отримати приємні враження від кожного літнього дня. Хай щастить!

Лохвиця News