- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

У Сенчі будівля колишнього універмагу після ремонту стане будинком дитячої творчості

Довгий час у центрі Сенчі занепадала будівля колишнього універмагу. За останні два роки чимало було зроблено, аби “руїна” [1] використовувалася в інтересах громади, а саме — для розміщення там дитячої музичної школи і будинку дитячої та юнацької творчості.

На сьогодні в будівлі облаштовано новий дах, повністю замінено вікна та двері, відновлено електричну мережу, водопровід та водовідведення, забезпечено теплопостачання, проводяться внутрішні опоряджувальні роботи та вже придбано нові меблі для музичної школи.

У відремонтованому і реконструйованому приміщенні буде облаштовано спортивний зал, хореографічний клас, актові зали, циркову студію та класи для інших занять творчого спрямування.

Для переїзду дітей до нової оселі залишилося зробити порівняно небагато: завершити внутрішні роботи на першому поверсі (на другому їх завершено на 95%), відремонтувати сходову частину будівлі та облаштувати прилеглу територію.

Найближчим часом учні Сенчанської громади неодмінно розвиватимуть свої творчі навички в нових просторих і світлих приміщеннях.

Наш кор.