- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

Погода на Лохвиччині з 3 по 9 липня ц.р.

Здається, літо міцно осідлало 30-градусну спеку і далеко від цієї позначки відходити не збирається. Єдине, що хоч трохи радує, так це рясні дощі, які зрідка трапляються в нашій місцевості цими днями.

Ми підготували для вас огляд найбільш важливих параметрів, які характеризуватимуть погоду у найближчі вихідні та впродовж робочого тижня.

У суботу, 3 липня, мешканцям Лохвиччини синоптики обіцяють короткочасні грозові дощі, можливі пориви вітру до 11 м/cек. Відносна вологість 85%. Температура вночі +20º, вдень +26º.

У неділю, 4 липня, також можливий короткочасний грозовий дощ. Температура вночі +19º, вдень +26º. Відносна вологість 87%.

Понеділок, 5 липня, стане третім днем на тижні, коли пройде короткочасний грозовий дощ. Температура вночі +20º, вдень +28º. Пориви вітру сягатимуть 13 м/сек. Відносна вологість 80%.

У вівторок, 6 липня, хмари періодично закриватимуть сонце, але дощу не буде. Температура вночі +20º, вдень +26º. Відносна вологість доволі низька — до 59%.

У середу, 7 липня, весь день буде ясним і теплим. Температура вночі +17º, вдень +26º. Атмосферний тиск цього дня буде високим — до 755 мм рт ст., а відносна вологість досить низькою — 75%.

У четвер, 8 липня, також очікується ясна погода, без опадів. Температура вночі +17º, вдень +28º. Відносна вологість невисока — до 59%. Атмосферний тиск цього дня буде високим — до 756 мм рт. ст.

У п’ятницю, 9 липня, продовжиться естафета ясних і сонячних днів. Опадів не передбачається. Температура вночі +19º, а вдень сягне +30º. Відносна вологість 58%. Атмосферний тиск залишиться доволі високим — до 755 мм рт. ст.

Щоб уникнути сонячного удару, у спекотні дні не забувайте користуватись легкими головними уборами. Під час купання у природних водоймищах дотримуйтесь правил безпечного поводження на воді.

Бажаємо вам приємних вихідних і легких трудових буднів!

Лохвиця News