- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

Погода на Лохвиччині з 10 по 16 липня ц.р.

Наступного тижня ми перейдемо екватор літа. Яким буде найближчий вікенд і наступна трудова п’ятиденка? Звернімося з цим питанням до синоптиків.

Завтра, в суботу 10 липня, на Лохвиччині очікується ясна та маловітряна погода з незначною хмарністю. Температура вночі +19º, вдень +30º. Відносна вологість опівдні 40%.

У неділю, 11 липня, погода суттєво не зміниться. Температура вночі +19º, а вдень стане ще спекотніше, ніж напередодні: +31º. Відносна вологість опівдні 40%. Вітер слабкий.

У понеділок, 12 липня, вранці і ввечері буде ясно, але опівдні можливий короткочасний грозовий дощ. Температура вночі +22º, вдень +30º. Максимальні пориви вітру до 8 м/сек. Відносна вологість вдень 60%.

У вівторок, 13 липня, протягом дня очікується мінлива хмарність. Температура зросте: вночі +21º, вдень +32º. Відносна вологість низька — опівдні всього 32%.

У середу, 14 липня, весь день буде ясним і спекотним. Температура вночі +20º, вдень +33º.  Відносна вологість низька — вдень 29%.

У четвер, 15 липня, також очікується ясна маловітряна погода, по-справжньому спекотна. Температура вночі +20º, вдень +34º. Відносна вологість нижчою, ніж напередодні — до 27%.

У п’ятницю, 16 липня, продовжиться естафета ясних і спекотних днів — без хмарності й опадів. Температура вночі +22º, вдень +33º. Відносна вологість дещо зросте — опівдні 34%.

Перебуваючи на відкритому сонці, не забувайте користуватись головними уборами. Оберігайте шкіру від опіків. Купайтеся лише в дозволених місцях, дотримуючись правил безпечного поводження на воді.

Бажаємо вам приємних вихідних та легких трудових буднів!

Лохвиця News