- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

У Сенчанській громаді стартував соціальний проєкт «Територія розвитку»

Минулого тижня у Сенчанській сільській громаді відбулося відкриття проєкту корпоративної соціальної відповідальності, реалізованого Групою Нафтогаз – «Територія розвитку».

Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті Сенчанської СТГ.

У межах цієї ініціативи для Сенчанської музичної школи, що знаходиться у новому Центрі естетичного виховання [1], було облаштовано сучасними меблями костюмерну кімнату, придбано підставки під музичні інструменти, тумби та багатофункціональні шафи. Додатково закупили парти, письмові столи та стільці.

Завдяки підтримці Групи Нафтогаз, Сенчанську музичну школу було оснащено необхідними для навчання меблями. Наразі, ремонтні роботи на першому поверсі будівлі, де буде розташований Будинок дитячої та юнацької творчості, тривають. Але ми щиро сподіваємося, що до початку наступного академічного року дітки вже зможуть розпочати навчання в новому Центрі естетичного виховання, – розповідає Наталія Сліпухова, голова Сенчанської сільської ради.

Група Нафтогаз є надійним партнером регіонів і громад, на територіях яких видобуває вуглеводні. Реалізовуючи соціальний проєкт у Сенчі, ми маємо на меті допомогти сформувати стійкі умови для всебічного розвитку місцевих мешканців і подальшого процвітання громади, – додав Віталій Хівренко, заступник директора ГПУ «Полтавагазвидобування» з земельних та соціальних питань.

Лохвиця News