- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

Стартував Бюджет участі Полтавської області-2021

20 липня розпочався прийом проєктів на Бюджет участі Полтавської області 2021 року. Подавати пропозиції можна до 20 серпня включно. Про це повідомила прес-служба Полтавської облради.

Відповідно до Програми «Громадські бюджети Полтавщини на 2021 — 2023 роки», проєкти-переможці конкурсу отримують фінансування на загальну суму 12,5 млн грн. З них 6,5 млн грн піде з обласного бюджету, 6 млн грн — з районних бюджетів та бюджетів громад. Проекти, які здобудуть перемогу, почнуть отримувати фінансування у 2022-му.

Взяти участь у конкурсі може кожен мешканець Полтавської області, якому виповнилося 14 років, та який має власну цікаву ідею для реалізації в інтересах громади. На нього приймаються проєкти в галузі соціального захисту, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, комунального господарства, енергоефективності, культури та освіти, спорту й туризму тощо.

Проєкт за встановленою формою автор може подати через систему Smart Region [1] Полтавської області або надіслати на електронну пошту bu@oblrada-pl.gov.ua для подальшого його внесення до системи модератором або адміністратором.

Приймають проєкти до 20 серпня включно. Підтримати ініціативи можна з 14 до 30 вересня.

Голосування буде проходити онлайн на спеціальній платформі. Проєкти поділять на три категорії: міський, селищний та сільський. Таким чином кожен зможе отримати перемогу і це буде демократично та справедливо.

Переможців оголосять до 31 жовтня цього року. Реалізовувати проєкти, які наберуть найбільше голосів, будуть упродовж наступного року.

Детальніше про умови участі можна дізнатися за посиланням [2].

Нагадаємо, минулого року на Бюджеті участі області було обрано 64 проєкти, 13 з яких стосувалися облаштування спортивних та дитячих майданчиків.

На Лохвиччині переміг проєкт «Кінотеатр під відкритим небом» у с. Христанівка (автор Петрашева Валентина Григорівна). На його реалізацію передбачено 100 000 грн.

Лохвиця News