Лохвицькі волейболістки вибороли друге місце на Всеукраїнському турнірі

11–12 квітня ц.р. на базі Лохвицької дитячо-юнацької спортивної школи проходив Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат 2006 р.н. Аби помірятися вправністю у техніці володіння м’ячем, на змагання прибули команди з ДЮСШ м. Лубни, ДЮСШ м. Прилуки, ДЮСШ м. Світловодськ, ДВК «Вікторія» м. Канів, ДЮСШ «Колос» м. Канів, КДЮСШ м. Лохвиця.

Волейбольні баталії серед 7 команд тривали два дні, у підсумку виявивши найсильнішу команду гравців. Переможницею Всеукраїнського волейбольного турніру у м. Лохвиця стала команда ДВК «Вікторія» з м. Канів. Другу сходинку почесного п’єдесталу посіла команда КДЮСШ «Лохвиця-1», у запеклій боротьбі поступившись суперницям лише 2-ма очками. Третє місце вибороли волейболістки з ДЮСШ м. Прилуки.

Переможці та призери змагань отримали грамоти, кубки й медалі, а всі команди-учасниці – солодкі призи від основного спонсора турніру, яким виступила Лохвицька міська рада.

Цінні призи на згадку про місто Лохвицю були вручені кращим гравцям команд. Серед лохвичанок ними стали Валерія Бевзова з команди «Лохвиця-1» та Поліна Міщенко з команди «Лохвиця-2».

Приємно, що й звання «Найкращого різностороннього гравця» турніру з-поміж усіх учасниць дісталося юній лохвичанці Агнії Паршиній.