- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

Полтавська газонафтова компанія у першому кварталі збільшила видобуток вуглеводнів

У період із січня по березень СП «Полтавська газонафтова компанія» (СП ПГНК) збільшила видобуток газу, продовжила роботу в рамках програми капремонту свердловин й інтенсифікації видобутку, провела польові сейсморозвідувальні 3D роботи.

У І кварталі 2019 року СП ПГНК збільшила видобуток вуглеводнів. Порівняно із середньодобовими показниками відповідного кварталу минулого року видобуток природного газу зріс більше ніж у половину — на 56,5%, а конденсату і нафти — на 13,4%. За перші три місяці компанія видобула 63,7 мільйонів кубометрів газу і 9,4 тис. тонн конденсату і нафти. Також компанія повідомила про успішне завершення польових робіт з 3D сейсміки та про завершення буріння нової свердловини на Західно-Машівській площі.

Віктор Гладун, генеральний директор «Полтавської газонафтової компанії», розповідає про підсумки І кварталу:

— У першому кварталі 2019 року підприємство продовжило нарощувати видобуток вуглеводнів і підтвердження цьому — наші виробничі показники, що є більшими за попередній квартал на 35,1% та на 56,5% — у порівнянні із аналогічним кварталом 2018 року. З метою збільшення видобутку ми проводимо роботи з капітального ремонту свердловин (КРС) власного фонду, відновлюємо свердловини з фонду орендованих свердловин та вже почали реалізовувати нову програму з буріння нових свердловин. Ми і надалі продовжимо збільшувати видобуток і впевнено дивимося на нові можливості для співпраці та інвестицій.

За три місяці цього року «Полтавська газонафтова компанія» перерахувала 175,5 млн грн рентної плати за видобуток природного газу, нафти та газового конденсату. У місцеві, сільські та селищні бюджети Полтавської області перераховано 8,7 млн грн, серед них Нехворощанська ОТГ, Драбинівска ОТГ, Терешківська ОТГ і Базилівщинська сільська рада.

До того ж за результатами квартального звіту материнської компанії JKX Oil & Gas plc, в першому кварталі 2019 року простежується збільшення виробництва по всій Групі на 11,6%.

Джерело [1]