- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

Білогорілка: погляд зблизька (фото, відео)

Портал ЛохвицяNews продовжує знайомити читачів із головами сільських рад, які укладають угоди про співпрацю з районним комунальним підприємством «Добробут-Сервіс» щодо контейнерного збору і вивезення сміття [1] з території сільрад.

Цього разу ми завітали до Білогорілки, де поспілкувалися з місцевим головою Юрієм Плюйком. А у вигляді несподіваного, але дуже приємного «бонуса» – отримали персональну екскурсію від Юрія Васильовича по вмираючому, але надзвичайно чарівному селі Ручки.

Голова просив усіх небайдужих звернути увагу на цей населений пункт (точніше – його залишки), пропонуючи кожному, хто захоче тут жити, всіляку підтримку й сприяння.

Природа тут, дійсно, неймовірна! Сосна, пісок, чисте повітря. Поруч – річка Сула, ставок…

Гіркий присмак відчуваєш лише від того, що наші люди нехтують такими місцями, яким позаздрили б навіть мешканці знаменитих швейцарських Альп… Та ще прикро, що в селі, окрім зруйнованих садиб, де колись теплилося життя, ми зустріли руїни земської  школи, збудованої за проектом знаменитого архітектора Опанаса Сластіона…

Ми не  цінуємо і по-варварськи знищуємо все, що нас оточує: довкілля, історичні пам’ятки… Порушуючи гармонію світу природи, ми вбиваємо свою душу, адже ми і є частиною цього світу.

Наш кор.