- ЛохвицяNews - https://lnews.com.ua -

Голова Лохвицької РДА Володимир Рязанов привітав журналістів району з їх професійним святом

Щиро вітаємо всіх журналістів району з професійним святом!

Наше сьогодення складно уявити без засобів масової інформації, без нестандартного погляду на події та факти, що відбуваються на теренах нашого краю і держави в цілому.

Ви, журналісти, першими занурюєтесь у вирій подій, дізнаєтеся про найсвіжіші новини, оперативно знайомите з ними населення та творите картину нашого буття. Це велика відповідальність перед суспільством, адже вашими очима громадськість Лохвиччини сприймає сьогодення.

Тож бажаємо вам завжди дотримуватися найголовніших принципів у професійній діяльності – неупередженості, виваженості та об’єктивності. Щоб ваші публікації, теле- і радіопередачі завжди були актуальними, допомагали у вирішенні життєво важливих проблем, доходили до сердець людей, а журналістська праця постійно служила добру, утвердженню демократії і справедливості, миру та злагоди в суспільстві.

Нехай негаразди і прикрощі ніколи не торкнуться вас, а життєвий шлях буде радісним і повним творчих досягнень. Хай ваше відкрите слово служить правді та істині, а доля буде прихильною до вас і ваших рідних, дарує мирне небо над головою, щастя і здоров’я на довгі літа.

В. РЯЗАНОВ, голова Лохвицької районної державної адміністрації