- ЛохвицяNews - https://lnews.com.ua -

В Лохвицькій РДА відбулося засідання координаційної ради у справах дітей

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ольги Папірненко відбулося засідання координаційної ради у справах дітей при Лохвицькій районній державній адміністрації.

Про  проведену роботу щодо захисту прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Власова.

Зокрема вона повідомила, що станом на 20 червня 2019 року на обліку служби у справах дітей перебуває 61 дитина-сирота  та дитина, позбавлена  батьківського піклування, з яких 56 дітей влаштовані в сімейні форми виховання (опіка, піклування, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу), 2 навчаються у професійно-технічних училищах, 3 – до інтернатних закладів.

В 36 сім’ях опікунів, піклувальників виховується 50 дітей з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створено та функціонує 6 прийомних сімей, в яких виховується 8 дітей, 1 дитячий будинок сімейного типу в якому виховується 5 дітей. Всі опікуни та прийомні батьки отримують державну соціальну допомогу на дітей максимальний розмір якої складає 2 прожиткових мінімуми на дитину відповідного віку.

Службою у справах дітей постійно проводиться робота щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Після досягнення 16-річного віку дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які не мають житла на праві власності чи користування, служба у справах дітей направляє документи у виконкоми відповідних міськсільрад для постановки цих дітей на квартирний облік. Протягом І- ІІ кварталів 2019 року 2 дітей, яким виповнилося 16 років, взяті на квартирний облік.

Ольга Папірненко у свою чергу наголосила на необхідності продовження роботи службою у справах дітей, районним центром соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді, органами місцевого самоврядування  щодо захисту прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Офіційний сайт Лохвицької РДА