Черговий успіх шахістів міста Лохвиці

У місті Недригайлові, що на Сумщині, відбулися міжобласні командні змагання з шахів до дня міста. Полтавську область представляли три команди:  з Лохвиці, Гадяча та Зінькова.

Змагання проходили у досить дружній, теплій атмосфері, але не без спортивної боротьби. Шахісти всіх команд — це фахівці своєї справи, а переграти такого професіонала завжди задоволення, що є мотивацією змагань подібного рівня.

Лохвичани посіли другу сходинку, і, зважаючи на команди, які брали участь в турнірі, це дійсно досягнення.

Команда м. Зіньків була третьою, а переможцями стали роменчани. Слід зауважити, що шахова школа м. Ромнів значно вища за школи інших міст-участників, а в м. Лохвиці її, на жаль, взагалі не існує.

Роменчани виставили дві команди: це 10 кандидатів у майстри спорту, в тому числі, в турнірі брав участь на першій дошці і чемпіон Ромнів Олександр Дилик, який показав високий клас гри, впевнено перегравши на перших дошках практично всіх, поступившись лише один раз лохвичанину Сергію Дерев’янку. Так, одна команда з Ромнів посіла перше місце, а друга команда була четвертою.

Слід відзначити і лохвичанина, кандидата в майстри спорту Володимира Лисюка, який по третій дошці показав 100% результат, не давши жодного шансу своїм суперникам.

Склад шахістів команди міста Лохвиця: 1 дошка — Сергій Дерев’янко, 2 дошка — Ярослав Карась, 3 дошка — Володимир Лисюк, 4 дошка — Олександр Кузьменко, 5 дошка — Віктор Семеренко.

Після змагань у Липовій Долині.

Раніше лохвицька команда посіла перше місце в аналогічному турнірі в Липовій Долині (Сумська область) під час святкування дня міста.

Перемогам лохвичан сприяє фінансова підтримки місцевої влади.