- ЛохвицяNews - https://lnews.com.ua -

Триває процес придбання сміттєвих контейнерів сільськими радами району

Відповідно до Закону України «Про відходи» та районної «Програми поводження з твердими побутовими відходами у Лохвицькому районі на період 2018-2021 років» та аналогічних програм, які прийняті сільськими радами, завершується робота із закупівлі євроконтейнерів для населення та контейнерів для розміщення їх в місцях загального користування.

19 липня районним комунальним підприємством «Добробут-Сервіс» було отримано 39 сміттєвих контейнерів об’ємом 1,1 м³ та розподілено їх між Безсалівською, Харківецькою, Гирявоісковецькою, Жабківською, Яхниківською, Бербеницькою та Білогорільською сільськими радами. Цього ж дня контейнери для загального користування отримала Вирішальненська та Корсунівська сільські ради в кількості по 5 штук. Також Вирішальненською сільською радою попередньо закуплено 100 контейнерів об’ємом 0,12 м³ для населення. Сенчанська об’єднана територіальна громада провела тендер та уклала договір на закупівлю 400 контейнерів, які очікуються до кінця місяця.

Проаналізувавши роботу, спрямовану на виконання районної програми поводження з твердими побутовими відходами, можна зазначити, що заходи із контейнеризації на 2019 рік завершені майже стовідсотково. Це питання залишається не вирішеним лише в Лучанській сільській раді (голова Лук’янов Анатолій Андрійович), де рівень виконання програми складає 0%.

Останнім етапом на шляху систематичного вивезення твердих побутових відходів є проведення сільськими радами конкурсів та укладення договорів з комунальними підприємствами району.

Сайт Лохвицької РДА