- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Лохвицької РДА

Комісія з питань захисту прав дитини при Лохвицькій районній державній адміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

Так, під головуванням першого заступника голови Лохвицької райдержадміністрації Ольги Папірненко відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання: щодо стану сім’ї, в якої є ризик відібрання дітей; щодо доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини; щодо утримання і виховання дитини позбавленої батьківського піклування у сім’ї  опікуна; щодо визначення форми влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування; щодо надання дозволу на дарування будинку  малолітнім дітям; про перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо детально вивчені працівниками служби у справах дітей Лохвицької районній державній адміністрації. За результатами комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Джерело [1]