- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

Сенсей Володимир Прядка та його команда

Лохвичанин Володимир Прядка — тренер від Бога! Його підопічні привозять додому нагороди [1] з найпрестижніших турнірів із кіокушинкай карате, перемагаючи спортсменів із великих міст не лише України, але й Європи та світу в цілому.

Сьогодні країні, українському народові, який протистоїть російському агресору, як ніколи потрібні перемоги — великі й малі. І не лише на фронті, але й на рингах, татамі, кортах, стадіонах… Будь-яка перемога — підіймає дух народу, додає йому сил у подальшій боротьбі за своє існування, за право бути незалежним. До речі, Володимир повідомив, що він та його колеги з Федерації кіокушинкай України прийняли принципове рішення не виступати на території Росії.

Щойно із Лохвиці відбула збірна команда України, яка була тут на зборах, готуючись до надважливої події  — Чемпіонату світу в Японії, як пан Володимир погодився дати порталу ЛохвицяNews раніше обіцяне інтерв’ю.

До речі, один із чотирьох представників України на чемпіонаті, який пройде в країні — засновниці карате — наш земляк, вихованець тренера Володимира Прядки, Анатолій Журавель [2]! Чотири роки тому він вже виступав у Японії як наймолодший учасник і …став чемпіоном світу.

А незабаром, 25 серпня ц.р. мешканці Лохвиччини і гості нашого краю матимуть змогу стати очевидцями ще одного цікавого спортивного дійства — Чемпіонату Полтавської області з кіокушинкай карате, який влаштовує Володимир Прядка, котрий, між іншим, є тренером збірної України з цього виду єдиноборств. А ще у 2015 році Володимиру Прядці було присвоєно звання  —  «Заслужений тренер України».

З 2001 року його команда починає виступати на змаганнях різного рівня. За цей період він підготував 3-х чемпіонів світу, 7 призерів Чемпіонату світу, одного володаря Кубка світу, 5 призерів Кубка  світу, 18 чемпіонів Європи [18], 22-х призерів Чемпіонату Європи, 7 володарів Кубка Європи, 4-х призерів Кубка Європи, 51-го чемпіона України, 89 призерів Чемпіонату України, 31-го володаря Кубка України.

Команда 23 рази ставала чемпіоном Європи, 33 — призером Чемпіонату Європи. 29 разів були чемпіонами та призерами міжнародних змагань, 149 — чемпіонами України, 136  разів — призерами ЧУ, 54 рази — володарями Кубка України, 75 — призерами Кубка України.

За цей час тренером Прядкою було підготовлено 2 майстри спорту Міжнародного класу.

Як мовиться, цифри свідчать самі за себе. Крім того — пан Володимир виховує трьох синів. Здогадайтесь із трьох разів, яким видом спорту вони займаються? Правильно! Карате. А своїх дітей тренувати, за словами батька, надзвичайно важко. Але, як видно, йому це вдається, адже старший син вже сам працює тренером з карате у сусідній Сумській області…

Віктор Гіржов, журналіст