- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

У Лохвиці автокран збив електроопору: водія і транспорт розшукує поліція

Сьогодні, 21 серпня, у Лохвиці навпроти житлового будинку за адресою вул. Перемоги, 31 автокран на базі автомобіля КрАЗ збив електроопору. Водій разом із транспортом з місця пригоди втік. Тепер його розшукує поліція. Про це повідомила одна із очевидиць події на своїй сторінці Facebook. Ось що вона, зокрема, пише:

«Сьогодні отримала величезний шок, а можна сказати − переляк! Близько 12:00, на вул. Перемоги, 31 разом із двома дітками я очікувала замовлене таксі. Стоячи біля двору, ми спостерігали таку картину: якийсь неадекват автомобільним краном на базі КрАЗ почав здавати задом у наш бік! Ми відійшли з малечею від гріха подалі, але “неадекват” навіть не думав гальмувати. Наступне, що я почула й побачила, як КРАЗ врізався в електроопору і вона почала падати на мене й на дітей… На щастя, ми встигли відскочити…

Гуркіт, іскри, шок − перелякана я і діти. А цей горе-водій бігає і тільки зиркає. Потім сів у машину і втік.

Наступне, що я зробила, викликала бригаду РЕС і поліцію. Ресівці знеструмили всю нашу вулицю (дякую їм), і поліція відреагувала − винуватця розшукують, але поки що безуспішно. Можливо хтось знає чий це горе-водій − напишіть. Номерний знак авто ВІ 0651 ВО».

В одному з коментарів під постом дописувачки повідомляється, що автокран після пригоди помчав у бік Яхників.

ЛохвицяNews

Фото авторки повідомлення