- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

Запрацювала оновлена їдальня у Лохвицькій ЗОШ №2

Неперевершеним запахом тільки-но приготованих гарячих страв наповнилася 18 вересня їдальня Лохвицької ЗОШ №2. Після проведення капітального ремонту приміщень гарячого цеху та кімнати для мийки посуду їдальня запрацювала, гостинно відкривши двері школярам.

Як зазначила директор школи О.Ю. Солохіна, модернізація шкільної їдальні була мрією учнів, батьків та вчителів. Дякуючи Лохвицькій міській раді, яка дбає про належні умови перебування у навчальному закладі, мрія стала реальністю.

Завдяки капітальному ремонту простір для приготування їжі та миття посуду осучаснився: естетичний вигляд мають облаштовані плиткою стіни, підлога та підвісні стелі. А нове технологічне обладнання – мийки, бойлери, вентиляційна система, електрична плита, холодильник та морозильна камера слугуватимуть належній організації дитячого харчування.

Тож, як тільки пролунав дзвінок, їдальня наповнилася учнями. У меню на сніданок було запропоновано – плов з курячим м’ясом, чай, хліб, на обід – борщ та сирники зі сметаною. А ще на дітей чекали каші, овочеві салати та улюблені шкільні котлети. Все – для здорового харчування школярів.

Джерело [9]