Черговий тріумф лохвицьких каратистів у Києві

Щойно лохвицька команда каратистів повернулася з відкритого Чемпіонату України та Всеукраїнського турніру з кіокушин-кан карате Всеукраїнської Федерації, який відбувся в м. Київ. Наші спортсмени в розділі «куміте» вибороли 26 нагород різного гатунку, а саме: 11 золотих, 11 срібних та 4 бронзових. Шість фінальних поєдинків відбулися між своїми одноклубниками.

Чемпіонами у своїх категоріях стали: Різник Тимур, Кривко Максим, Косенко Назар, Бугар Станіслав, Панченко Олександр, Рак Артем, Прядка Тимур, Науменко Єгор, Заславець В’ячеслав, Лебедєва Валерія, Касян Яна.

Друге місце посіли: Панченко Дмитро, Годзь Данило, Лихвар Іван, Пучка Захар, Волков Дмитро, Кравченко Максим, Рябець Олександр, Заїка Олександр, Боряк Владислав, Ярмоленко Анастасія, Левченко Анастасія.

У боротьбі за бронзу перемогу отримали: Титаренко Ярослав, Шпитяк Богдан, Гречин Едуард, Тарасенко Максим.

Хотілося б також відзначити наших каратистів, які не потрапили до трійки призерів, але билися гідно і показали справжній дух. Ваші перемоги ще попереду!