- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

Сенчани надіслали своїм землякам, які воюють на сході держави, вітання з Днем захисника України та подарунки

На сході України триває війна: безпощадна, неочікувана, жорстока війна…На захист своєї Батьківщини стали найкращі, найвідданіші доньки і сини України.

Чим же можуть їм допомогти ті, які залишилися на мирній території нашої Батьківщини? Ми вважаємо, що кожне добре слово, молитва близьких та рідних, дитячий оберіг, малюнок, лист, хоча б на хвилинку наповнять душу солдата вірою, силою, терпінням та зігріють теплом.

За ініціативи відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Сенчанської ОТГ до Дня захисника України була організована волонтерська акція. Її осередком, традиційно, стала Сенчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

18 жовтня 2019 року в м. Гірське Луганської області, де зараз служать сенчани, була відправлена чергова волонтерська посилка. Активну участь в акції взяли: члени виконавчого комітету Сенчанської сільської ради; учнівський колектив школи, трудові колективи Сенчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, СБДЮТ та закладів культури Сенчанської сільської ради.

З великим задоволенням в таких акціях беруть участь саме діти, які малюють вітальні листівки, виготовляють своїми рученятами обереги, пишуть вірші з надією про якнайскоріше закінчення війни.

І так хочеться, щоб нарешті війна скінчилася, запанував мир та спокій на нашій рідній неньці-Україні.

Разом із подарунками й дитячими малюнками, організатори акції надіслали бійцям вітання, в якому, зокрема, говориться:

«Дорогі наші захисники!

Щиро вітаємо вас із Днем захисника України та українського козацтва. Хай кулі вас облітають та вороже залізо оминає ваше тіло, а дух буде міцнішим за крицю.

Дякуємо за мир та спокій в наших оселях. Хай Господь оберігає вас від усього злого, а ангели-охоронці завжди будуть поруч!»

Олеся Коропець, с. Сенча