- ЛохвицяNews - https://lnews.com.ua -

У Лохвицькому механіко-технологічному коледжі пройшов День кар’єри

25 жовтня  для старшокласників Заводської ЗОШ №2 фахівці Лохвицької районної філії Полтавського ОЦЗ разом з викладачами Лохвицького механіко-технологічного коледжу Полтавської державної аграрної академії провели «День кар’єри».

Колектив викладачів і студентів Лохвицького механіко-технологічного коледжу Полтавської ДАА  з радістю вітали у своїх стінах учнів, які завітали в навчальний заклад.

Відкрив захід Корнієнко Віктор Миколайович, директор коледжу, який привітав майбутніх абітурієнтів, повідомив про перспективи навчання та працевлаштування після закінчення коледжу.

Далі відбувся виступ викладачів та студентів коледжу, які ознайомили з переліком спеціальностей,  за якими здійснюється підготовка в навчальному закладі, зокрема це такі як:

Також студенти розповіли про високий рівень фахової підготовки, навчальний процес та практики, інновації, цікаве студентське життя у стінах закладу, організацію дозвілля та побуту студентів.

Старшокласники ознайомилися з виставкою продукції, яку виготовляють випускники коледжу та смакували варениками, кексами, тістечками і напоями, які навчилися готувати студенти.

День кар’єри пройшов у позитивній атмосфері спілкування.

Джерело [1]