- ЛохвицяNews - https://lnews.com.ua -

У Лохвиці урочисто відкрили мультифункціональний спортивний майданчик

Фізкультурно-спортивна інфраструктура Лохвиці продовжує розвиватись. Перш за все, з’являються нові сучасні об’єкти [1] в місцевих школах, дитячих дошкільних закладах, а сьогодні відбулося відкриття мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту − волейболом, баскетболом, тенісом, мініфутболом, практично, в середмісті Лохвиці.

Майданчик має сучасне травмобезпечне покриття і стане доступним для всіх бажаючих зміцнити своє здоров’я, сприятиме розвитку спортивної кар’єри місцевої молоді та підготовки її до захисту власної держави.

Як зазначив у своєму виступі під час церемонії відкриття нового об’єкта заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко: «Наша країна веде війну з Росією і ця війна триватиме довго. Тому нам потрібна сильна й фізично загартована молодь. Ми повинні бути здоровою і сильною нацією. Чим більше вкладатимемо в спорт, тим менше вкладатимемо в медицину, – слушно зауважив представник облради.

Поява нових інфраструктурних об’єктів стала можливою завдяки реформі децентралізації, коли місцеві громади отримали додаткові фінансові можливості й можуть спрямовувати кошти на розвиток соціально-культурної галузі. Сприяють цьому і нові програми дольової участі в будівництві об’єктів, до яких долучаються органи обласної влади.

На цьому наголосив, виступаючи перед присутніми, Лохвицький міський голова Віктор Радько: «В нинішньому році ми відкриваємо вже другий такий спортивний майданчик. Ведеться спорудження подібного об’єкта в ЗОШ №3, а незабаром розпочнуться роботи зі створення спортмайданчика в Лохвицькій гімназії №1. Ще десять років тому ми не могли й мріяти про таке. Вартість будівництва об’єкта, який ми сьогодні відкриваємо, становить два мільйони гривень. Внесок нашої громади у будівництво складає 800 тис. грн. Отже, слід щиро подякувати обласній раді за таку суттєву допомогу», – зазначив мер.

Очільник Лохвицької ОТГ також звернувся до лохвичан із проханням берегти все, що споруджується в місті, адже воно створюється для них.

Зі словами вітання до присутніх також звернулися депутат обласної ради Анатолій Власенко і начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту, заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олександр Буцький.

Після завершення церемонії відкриття багатофункціонального спортивного майданчика, першими його «протестували» керівники міста й області, а потім команди юних волейболістів та баскетболістів Лохвиці й Заводського провели між собою дві товариські зустрічі.

Наш кор.