- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

У Лохвицькому РБК концертом відзначили 45-річчя з дня введення в дію нового приміщення (фото, відео)

Минулого четверга, 7 листопада, напередодні свого професійного свята – Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народних мистецтв, яке відзначається сьогодні, колектив Лохвицького районного будинку культури разом із творчою спільнотою району відзначив 45-річчя від дня відкриття нинішнього приміщення РБК. В його оновлених і відремонтованих стінах відбувся великий святковий концерт. Глядацьку залу майже вщерть заповнили мешканці Лохвиці та гості міста.

Концертну програму «Будинок, у якому живе свято» відкрив чудовий колектив – хорова капела РБК «Світанок». Начальник відділу культури й туризму райдержадміністрації Сергій Марченко привітав іменинників і всіх присутніх у залі з ювілеєм і вручив багаторічному директорові РБК Миколі Тарапаті Почесну грамоту та цінний подарунок.

А далі – на сцені розгорнулося справжнє концертно-театральне дійство: з піснями, танцями, гумористичними номерами. Розмаїття жанрів і репертуару могли задовольнити всіх: і молодь, і людей поважного віку.

Як було влучно зазначено зі сцени ведучими, будь-який заклад культури – це не лише стіни. Насамперед – це люди, які наповнюють ці стіни змістом, несуть зі сцени глядачам радість спілкування з мистецтвом.

Загальні враження від побаченого того вечора – це високий рівень виконавського мистецтва колективів і солістів, які виступали, та якісне художньо-стилістичне оформлення заходу. А це свідчення того, що колектив РБК успішно справляється зі своїм головним завданням – дарувати людям свято.

Тож, з ювілеєм вас, невтомні трудівники культурно-мистецького цеху району!

Наш кор.