- ЛохвицяNews - https://lnews.com.ua -

У Лохвицькому медучилищі змагались веселі й кмітливі

До свого “професійного” свята — Міжнародного дня студента, який відзначається традиційно 17 листопада, учнівська молодь Лохвицького медичного училища підготувала й провела веселий КВКівський фестиваль — свято-квест. Хороший настрій та приємні емоції подарували всім присутнім чотири команди: 1-й, 2-й, 3-й та 4-й курси. 

Перед глядачами та журі конкурсу постала різноманітна галерея образів викладачів, студентів і студенток училища. Безумовно, все це жарти в кумедно-гіперболізованому (значно перебільшеному) вигляді. Загалом же, під час гри у залі панувала дружня, позитивна атмосфера, глядачі підтримували своїх учасників та не шкодували для них аплодисментів.

Судячи з реакції публіки, було доволі весело. Пісні, танці, конкурси, сміх і веселощі заповнили цього вечора актову залу медучилища. Море позитивних емоцій і посмішки на обличчях залишилися в кінці гри у кожного з учасників та присутніх, і, звичайно, невелика втома. Адже скільки сил було вкладено в організацію свята!

Перебуваючи в складі журі, я отримала величезне задоволення від талановитих і неймовірно красивих студентів КВКістів! Талановитих і судити важко… 

Безсумнівно, таке свято на все життя залишиться в пам’яті кожного першокурсника, як свято вступу до нового життя, у велику й дружню студентську сім’ю ЛМУ. Водночас — це один з інструментів формування професійної та життєвої траєкторії людини.

Всі молодці! Браво-бравісімо!!!

Ганна Іщенко, член журі конкурсу

Джерело [1]