- ЛохвицяNews - https://lnews.com.ua -

Компанія ПрАТ «Природні ресурси» з групи компаній «Geo Alliance» влаштувала в Яхниках новорічне свято для дітвори

Компанія «Geo Alliance» вже понад 10 років працює на території Лохвицького району. За 11 місяців 2019 року ПрАТ «Природні ресурси» перерахувало 7,5 млн грн ренти до бюджету Лохвицької райради, до бюджету Яхників — 2,3 млн грн ренти, а сусідніх Жабок — майже 1,4 млн грн. Крім обов’язкового державного платежу підприємство систематично підтримує розвиток громади: на розвиток Лохвиччини ПрАТ «Природні ресурси» виділило 2 млн 615 тис. грн, а у бюджет Яхниківської сільської ради окремо перерахувало понад 450 тис. грн допомоги. Ці кошти сільська рада включила у бюджет на відбудову сільського клубу, де і відбувалося новорічне свято для дітвори. Сьогодні це один з найкращих будинків культури в регіоні.

Глядачі вистави — батьки та діти — крім перегляду вистави отримали подарунок від компанії: телевізор для учнів початкової школи.

— Ми ведемо діалог з громадами, виявляємо, що їм потрібно. При спілкуванні з представництвом школи ми дізналися, що дітям початкових класів потрібен телевізор. Тому ми на Новий рік приїхали не з порожніми руками, а з подарунком, — розповідає представниця ПрАТ «Природні ресурси» Вікторія Бердник.

Це не єдина допомога місцевій школі з боку підприємства. За словами директорки школи Інни Лінник, компанія бере участь у житті школярів регулярно.

— У позаминулому році ми проводили тенісний турнір, були присутні представники компанії і побачили старі тенісні столи. Коли ми організовували наступний турнір, ПрАТ «Природні ресурси» знову завітали і привезли з собою новий сучасний тенісний стіл, подарували його дітям. А напередодні введення Нової української школи представники компанії придбали нам спортивну стінку в хол початкової школи, адже ми не маємо спортивної зали. Тепер діти займаються там на уроках фізкультури, а ще граються на перервах. На додачу, поряд відкрилося мініфутбольне поле — також за підтримки ПрАТ «Природні ресурси» та іншої газовидобувної компанії Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед». Ми регулярно проводимо там спортивні змагання, це дуже корисна знахідка для села, — розповідає директор Яхниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Дітей та вчителів зі школи возять на екскурсії, підтримують таланти. Та компанія приділяє увагу не тільки освіті й культурі. ПрАТ «Природні ресурси» окремо спрямовує інвестиції у місцеву інфраструктуру: ремонт водогонів, доріг, мостів місцевого значення.

Джерело  [1]