- ЛохвицяNews - https://lnews.com.ua -

У Яхниках відбулося ознайомлення з системою запобігання травматизму Near Miss

Дотримання безпеки на виробництві, проведення занять з охорони праці та поліпшення умов роботи — обов’язок кожного промислового підприємства. У групі компаній Smart Energy пішли далі — втілили систему запобігання травматизму Near Miss.

У компаніях групи організували навчання, підготували тренерів та провели практичні заняття. Одним із етапів впровадження стандартів Near Miss стала гра з охорони праці ,в якій взяли участь п’ять команд. Мета цієї гри — перевірка знання правил домедичної допомоги, розуміння дій в умовах виникнення пожежі, поводження при газонебезпечних роботах та з різними інструментами і пристроями.

У заході, який відбувся в Яхниківському будинку культури, взяли участь працівники різних структурних підрозділів компанії, а також старшокласники місцевої школи. Учасники отримали нові знання та показали високий рівень підготовки.

За словами генерального директора групи Smart Energy Сергія Глазунова, на всіх підприємствах запроваджуватимуть програму Near Miss, тому що це провідна практика профілактики травматизму.

ЛохвицяNews