- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

Челлендж “Посади дерево пам’яті” відбувся у Лохвицькій гімназії №1 (фото, відео)

6 березня ц.р. у Лохвицькій гімназії №1 відбувся челлендж «Посади дерево пам’яті». Подібна акція вже пройшла у Лохвицькій ЗОШ №3 і вона набирає обертів – зокрема, на території сільських рад району.

Ідея челленджу на честь полеглих героїв-лохвичан належить директору фермерського господарства «Барвінок» Володимиру Степановичу Зінченку.

Перед початком висадження дерев на території гімназії відбувся короткий мітинг пам’яті, в якому взяли участь педагоги та працівники гімназії, учні 11 класу, представники Лохвицького військкомату. Мітинг відкрила директор школи Наталія Іванівна Лисенко.

Володимир Степанович Зінченко у своєму виступі коротко зупинився на біографії кожного з 11 наших земляків, які склали голови в боротьбі з російським агресором. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих героїв. Мітинг завершився  виступом першого заступника Лохвицького міського голови Сергія Юрійовича Шрамка.

Того дня учасниками челленджу було висаджено понад два десятки саджанців сосни звичайної. Хай ростуть вони і нагадують кожному, про ту високу ціну, яку заплатили наші земляки за свободу і незалежність України.

Наш кор.