- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

Відбулося засідання виконкому Лохвицької міської ради

Сьогодні, 17 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лохвицької міської ради, на порядок денний якого було винесено 25 питань. Проєкти рішень з усіх питань були схвалені членами виконкому

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з  метою запобігання його поширенню на території Лохвицької міської ради, виконавчий комітет затвердив профілактичні та протиепідемічні заходи, проведення яких убезпечить населення від гострої респіраторної хвороби, спричиненої цим небезпечним вірусом.

Згідно з рішенням виконавчого комітету, з 1 квітня по 1 червня 2020 року на території Лохвицької міської ради буде оголошено двомісячник чистоти, благоустрою та озеленення, план заходів якого, зокрема, включає проведення загальноміських суботників (у разі благополучної епідеміологічної ситуації) з розчищення парків і скверів на території громади та Соснового парку у м. Лохвиця.

З метою своєчасної організації виконання планів заходів та у зв’язку з кадровими змінами у міськвиконкомі, внесено зміни до складу Лохвицької міської спеціальної комісії з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру місцевого рівня і міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та затверджено склад цих комісій у новій редакції.

Розглянувши заяви громадян, члени виконкому погодили містобудівні умови і обмеження для проєктування об’єктів будівництв на території м. Лохвиця.

Різдвяно-Богородичній релігійній громаді Української Православної Церкви Київського патріархату рішенням виконкому погоджено містобудівні умови і обмеження для проєктування об’єкта будівництва – «Храму Різдва Богородиці за адресою: м. Лохвиця, вул. Гоголя, 26б».

Фізичній особі підприємцю В.М. Фіцаю рішенням виконкому погоджено місце розміщення та режим роботи сезонного літнього майданчика з надувною гіркою, батутом та ігровими атракціонами, які цьогоріч будуть розташовані не у сквері Героїв України, а по вул. Героїв України біля буд. №1 (майданчик, де зазвичай розташовуються приїжджі цирки-шапіто).

З рекомендацією протягом року висадити нові зелені насадження 6 заявникам було надано дозвіл на видалення 25 дерев. Ряд задоволених питань стосувалися присвоєння та уточнення адрес об’єктів нерухомого майна, поселення громадян у будинок та гуртожиток для тимчасового проживання.

14 тяжкохворим громадянам, мешканцям громади,  відповідно до поданих документів, рішенням виконавчого комітету надано одноразову матеріальну допомогу на лікування.

Рішеннями виконкому схвалено проєкти рішень з питаннь, які будуть винесені на пленарне засідання 33-ї сесії Лохвицької міської ради: «Про внесення змін до показників бюджету Лохвицької об’єднаної міської територіальної громади на 2020 рік», «Про надання субвенції до районного бюджету Лохвицького району у 2020 році» (на виконання Програми підтримки розвитку Комунального некомерційного підприємства Лохвицька районна лікарня Лохвицької районної ради на 2019 – 2021 роки), «Про внесення змін до розпису бюджету Лохвицької об’єднаної міської територіальної громади на 2020 рік».

Джерело [7]