- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

Редакція порталу ЛохвицяNews щиро вітає своїх читачів із Великоднем! Христос Воскрес!

Редакція інформаційно-аналітичного порталу ЛохвицяNews (Новини Лохвиччини) щиро вітає усіх своїх читачів зі світлим і величним святом — Великоднем!

Согодні український народ, кожен українець зустрічають цей день у сум’ятті й тривозі. І причина цього не лише в жахливій пандемії, що вразила глобалізований світ, не оминувши і нашу країну та наш квітучий полтавський край. Сьогодні триває війна за Незалежність України з підступним і могутнім ворогом, насувається економічна криза. Але ми мусимо пройти всі випробування, подолати всі біди й нещастя, які нам випали, вийшовши з них переможцями. І тут за взірець для кожного може слугувати подвиг Христа, який заради людей пішов на Голгофу і виніс нелюдські страждання за них.

Нині зачинені двері храмів, люди не йдуть освячувати паски. Але Храм і Господь повинні панувати у серці кожного. Віруюча людина має говорити з Богом наодинці — для цього їй не потрібні натовпи людей. Якщо ж освячування пасок, інші релігійні обряди — лише данина моді й традиціям, то навряд чи це можна вважати богоугодною справою. Істинна віра — вона тиха й непоказна. І в цьому її сила і велич. І саме така віра робить людину Людиною, додає їй сил, застерігає від гріха, кличе на подвиг і на нелегкий буденний труд.

Дорогі земляки! У ці великодні дні хочемо побажати усім вам світла в душі, віри у краще майбутнє. Морок відступить, Україна воскресне, і над нашим рідним краєм зійде життєдайне сонце. І тоді ми “запануєм у своїй сторонці”. Треба лише вірити в це і наближати цей день.

Миру вам, здоров’я, родинного затишку й достатку!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Віктор Гіржов, головний редактор порталу ЛохвицяNews