- ЛохвицяNews - https://lnews.com.ua -

У Лохвицькому, Глобинському та Семенівському районах горять торф’яники

У Семенівському, Глобинському та Лохвицькому районах горять торф’яники на загальній площі 4 га.

21 квітня у Семенівському та Глобинському районах виникли торф’яні пожежі. У Лохвицькому районі рятувальники гасять таке займання вже тиждень. Про це повідомила прес-служба ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Так, учора пожежа поверхневих покладів торфу на площі 1,5 га виникла на відкритій болотистій території поблизу села Заїчинці Семенівського району. Про займання рятувальникам повідомили о 6:30 ранку. Станом на 20:00, одне відділення 8-го Державного пожежно-рятувального підрозділу та міська пожежна охорона Василівської сільради ліквідували пожежу на площі 0,3 га.

Близько 9:15 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу поблизу села Радалівка Глобинського району. Там зайнялося 0,5 га поверхневих покладів торфу з глибиною залягання 0,06-0,3 м. Станом на 20:00, одне відділення 6-го Державного пожежно-рятувального підрозділу ліквідували пожежу на площі 0,3 га.

В обох районах роботи із гасіння продовжують сьогодні. За даними ДСНС, причинами обох займань стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Окрім того, 15 квітня виникла торф’яна пожежа у селі Сенча Лохвицького району. Там зайнялося 2 га торф’яників. Горіння триває досі. Станом на 20:00 21 квітня, рятувальникам залишилось ліквідувати пожежу на площі 0,2 га.

Джерело [1]