- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

У рамках нацпроекту «Велике будівництво» в Заводському мають добудувати школу №1

У березні нинішнього року в Україні стартував Національний проєкт «Велике будівництво», який передбачає масштабну розбудову інфраструктури України.

У планах — зведення протягом року понад 100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів та 200 нових приймальних відділень лікарень. Також буде збудовано 4000 км доріг. Проект втілюватиметься за бюджетні кошти, кошти Державного фонду регіонального розвитку та кошти з місцевих бюджетів.

У рамках цього проєкту Полтавська область поставила за мету у 2020 році завершити будівництво та реконструкцію 5 шкіл, 5 садочків та 5 стадіонів. Загальний бюджет проєктів — понад 194 млн. грн. Планується також робота з реконструкції автомобільних доріг.

Зокрема, у Лохвицькому  районі до переліку цих об’єктів включено Опорний заклад  «Заводська ЗОШ I-III ступенів №1», що входить до проєкту «Велике Будівництво».  В 2020 році в Заводському міському бюджеті на добудову школи заплановано 5 млн. грн, в районному бюджеті — 1,880 330 млн. грн, в Державному бюджеті — 11,0 млн. грн.

Школа є власністю Лохвицької районної ради, підпорядкована відділу освіти Лохвицької РДА. Замовником будівництва є Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА. Планується добудувати навчальний заклад  до вересня 2020 року.

Джерело [4]