- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

Квіти вдячності й шани захисникам рідної землі від Лохвицької ОТГ

Восьмого да дев’ятого травня ц.р. на Лохвиччині відбулася низка заходів із вшанування пам’яті учасників та полеглих воїнів Другої світової війни. У зв’язку з карантином, людям було рекомендовано провести ці дні вдома. До пам’ятних місць були покладені квіти: робили це або представники влади [1], або ж малочисельні групи громадян [2].

Від імені мешканців Лохвицької об’єднаної територіальної громади в День відзначення 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні перший заступник Лохвицького міського голови Сергій Шрамко, секретар міської ради Тетяна Даценко та керуючий справами виконавчого комітету Леонід Верескун хвилиною мовчання і покладанням квітів до Вічного вогню, стели з іменами земляків, загиблих у 1941–1945 рр. та пам’ятного знака загиблим воїнам-учасникам бойових дій в зоні проведення АТО, вшанували світлу пам’ять оборонців рідної землі.

Низький уклін і вдячність ветеранам – тим, хто вистраждав і заслужив Велику Перемогу! Слава героям сучасності за їх самопожертву та воїнський подвиг!

ЛохвицяNews за повідомленням Лохвицької міськради