- ЛохвицяNews - https://lnews.com.ua -

З 1 червня на Полтавщині запрацюють спортзали і фітнесклуби

З першого дня літа мешканці Полтавської області зможуть відвідувати спортзали, а випускники шкіл — пройти зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО).

Сьогодні відбулося засідання Полтавської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Оскільки динаміка захворювання на коронавірус спала, то члени комісії проголосували за послаблення карантину.

Директор Полтавського лабораторного центру Андрій Хайлов запропонував дозволити:

Члени комісії одноголосно прийняли це рішення. Воно означає, що з 1 червня мешканці області зможуть відвідувати спортзали. Однак діятиме обмеження — в залі може знаходитися не більше однієї людини на 10 м². А у групових фітнес-заняттях — не більше 10 осіб.

Також із 1 червня випускники зможуть здавати ЗНО. В Полтавській області для цього створено 57 пунктів. На кожен пункт тестування буде видано по 2 маски на одного учасника тестування. МОЗ забезпечиться всіх учасників іспитів засобами індивідуального захисту.

Також на засіданні комісії з ТЕБ НС зазначили, що в разі стабілізації епідеміологічної ситуації,  з 10 червня кафе і ресторани зможуть почати приймати відвідувачів у приміщеннях, зможуть запрацювати заклади культури та заклади, що надають послуги з розміщення.

Джерело [1]