- Лохвиця News - https://lnews.com.ua -

З 1 червня в Україні почнуть штрафувати за відсутність адресної таблички на будинку

Для проведення Всеукраїнського перепису населення та правил благоустрою, відповідно до методичних вимог, всі домогосподарства та адміністративні будівлі повинні мати адресні таблички. Про це повідомляється у вимогах і рекомендаціях для статистичного та офіційного обліку чисельності населення, яке проживає на території країни в цілому і на всіх рівнях її адміністративно-територіального устрою.

В Україні заплановано Всеукраїнський перепис населення в 2020 році. З початку літа власників будинків без адресних покажчиків чекає штраф. Маркування на будівлях необхідне для організації простору.

Табличка з номером і назвою вулиці допомагає працівникам пожежної безпеки, поліцейським та швидкої допомоги оперативно знаходити домогосподарство і реагувати на звернення вчасно.

Табличка з адресою обов’язкова не тільки для житлових будинків, але й для інших адміністративних будівель.

Власникам домогосподарств, керівникам приватних підприємств і підприємцям обов’язково потрібно встановити табличку з номером і назвою вулиці за своєю адресою на фасаді будинку або будівлі.

З 1 червня за відсутність маркувань на житлових будинках штраф сягатиме до 1360 гривень для населення і до 1800 для магазинів, ферм, церков, бюджетних установ.

Хотілось би отримати інформацію від органів місцевої влади про те, чи передбачено централізоване виготовлення адресних табличок єдиного зразка (стилістики) для населених пунктів Лохвиччини.

ЛохвицяNews