- ЛохвицяNews - https://lnews.com.ua -

Як фермери Лохвиччини відзначили своє перше професійне свято (відео)

Минулої п’ятниці, 19 червня, українські фермери вперше відзначили своє професійне свято – День фермера, який згідно з указом Президента України, відтепер стане щорічним.

На Лохвиччині фермерський рух, попри всі його складнощі, успішно розвивається. Тут діють два громадських об’єднання: Громадська спілка «Товариство сільських господарів Лохвицького району» на чолі з Володимиром Зінченком та Асоціація Фермерів Лохвиччини, яку очолює Григорій Шамрицький. Обидві організації об’єднують переважну частину фермерів, приватних господарів та землевласників нашого краю, представляючи та відстоюючи їх інтереси перед органами влади різних рівнів.

Фермери вміють працювати, вміють і відпочивати. Цього разу вони зібралися у с. Пестичевське, на берегах мальовничого ставка, де можна і рибку повудити, і з родиною провести час на природі. Все тут зроблено дбайливо — красиво і зручно.

Володимир Степанович Зінченко — який доклав рук і коштів до цієї краси, уособлює в собі справжнього сільського господаря, котрий не лише працює на землі, але й мешкає тут з родиною, створюючи комфортні умови життя і собі, і людям, які залюбки приїздять до нього на відпочинок.

Цього дня аграрії вітали один одного зі святом, обговорювали  злободенні турботи, ділились секретами фермерської справи. А почалося все зі змагань з риболовлі, в яких, традиційно, перемогла дружба. Потім було приємне і дружне застілля — як водиться на селі.

Тож свято вдалося. А попереду у фермерів — нові трудові будні і така нелегка, але вкрай потрібна всім нам, робота на землі.

Лохвиця News