- ЛохвицяNews - https://lnews.com.ua -

Сьогодні державні службовці відзначають своє професійне свято

Щорічно, 23 червня, в Україні відзначають День державної служби – професійне свято людей, які уповноважені виконувати функції держави у найрізноманітніших сферах життя українців.

З цієї нагоди держслужбовців Лохвиччини привітала голова Лохвицької районної державної адміністрації Тетяна Костенко. У тексті вітання, оприлюдненому на сайті РДА, зокрема, йдеться:

“Впродовж складних історичних періодів:  від гетьманату Павла Скоропадського до сьогодення, проходячи часи боротьби та визволення, революцій та війн, глобальних змін у суспільно-політичній свідомості та трансформації політичних еліт, поступово формувався інститут державної служби в нашій державі. Так «народжувався» державний службовець – особливий фахівець, який володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.

Шановні державні службовці! Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та успішних здобутків в ім’я щасливого майбутнього України.

Нехай кожен день Вашого життя буде світлий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку”.

Лохвиця News