- ЛохвицяNews - https://lnews.com.ua -

У Лохвицькій РДА пройшла нарада з актуальних питань життя району

Під керівництвом голови Лохвицької райдержадміністрації Тетяни Костенко та за участі керівників структурних підрозділів РДА відбулась нарада, під час якої було розглянуто низку злободенних питань.

Про стан надання безоплатної правової допомоги в Лохвицькому районі у І півріччі 2020 року інформувала Марія Туник, начальник відділу «Лохвицьке бюро правової допомоги» Лубенського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги.

З ходом проведення призову на строкову військову службу громадян Лохвицького району у травні-липні 2020 року учасників наради ознайомила Оксана Портяна, головний спеціаліст відділу правової, мобілізаційної, організаційної роботи, управління персоналом, запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території району за 6 місяців 2020 року,  доповів Анатолій Кравченко, головний спеціаліст відділу з питань охорони довкілля та цивільного захисту райдержадміністрації.

За підсумками розгляду питань було дано низку доручень відповідальним посадовим особам.

Лохвицька РДА