- ЛохвицяNews - https://lnews.com.ua -

Коронавірус на Полтавщині: тривожна тенденція

Ситуація з коронавірусною епідемією в Україні й на Полтавщині залишається доволі складною. У зв’язку з цим, до мешканців області звертаються представники КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради» з рекомендаціями, як убезпечити себе від інфікування COVID-19.

Шановні мешканці Полтавщини! Минула доба принесла нам тривожні новини. На жаль, з моменту пом’якшення карантину, кількість хворих в області поступово збільшується. На ранок 16 липня на COVID-19 в області захворіло 6 людей. Серед хворих – п’ятеро з Полтави та один із Кременчука.

З початку пандемії на Полтавщині зареєстровано 343 підтверджених випадки захворювання на COVID-19 та 13 випадків смерті пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19.

На сьогоднішній день в області ще не одужали (продовжують лікування) 23 особи.

Особливу небезпеку щодо зараження коронавірусною інфекцією у літній період несуть незахищене контактування з прибулими з-за кордону, інших регіонів та поїздки на морські «оздоровлення» до курортних областей. Так, цьогоріч це слово беремо в лапки.

ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО КОЖНОГО З НАПОЛЕГЛИВИМ ПРОХАННЯМ:

Такі прості правила реально допомагають суттєво зменшити ризик поширення вірусу та захищають наше з вами здоров’я та життя!

Лохвиця News за інформацією Полтавського обласного центру громадського здоров’я