- ЛохвицяNews - https://lnews.com.ua -

Садовий відмовився від президентських амбіцій на користь Гриценка

Кандидат у президенти України, міський голова Львова Андрій Садовий зняв свою кандидатуру з президентських виборів та підтримав екс-міністра оборони Анатолія Гриценка. Обидва політики об’єднали свої зусилля на виборах.

Таку заяву лідер “Самопомочі” зробив 1 березня під час спеціальної прес-конференції в Києві.

Саме зараз у нас є шанс вибрати українського та антикорупційного президента. Тому я прийняв рішення. Я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента. І я оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка, – заявив Садовий.

Він додав що вже наступного тижня зустрінеться з Гриценком, обговорить з ним умови їхньої політичної співпраці та підпише публічну угоду.

“Це не є безумовна підтримка. Ми на початку наступного тижня підпишемо публічну угоду. І в тій угоді будуть дуже важливі принципи. Принципи щодо оборони і безпеки нашої держави, щодо боротьби з корупцією, окупованих територій, чистоти кадрової політики. Я думаю, це важливо для нас всіх”, – зауважив він.

Лідер “Самопомочі” додав, що наразі немає жодної домовленості ні з Анатолієм Гриценко, ні з іншими кандидатами. Це вчинок – крок до перемоги, яка потрібна Україні.

Мер Львова наголошував, що йдучи на вибори, чудово розумів “бажання українців мати єдиного кандидата, який буде здатний перемогти всіх цих ставлеників олігархів і мародерів при владі”. На переконання Садового, єдиний кандидат від демократичних, антикорупційних сил має всі шанси перемогти на виборах Президента.

Вирішальними для його рішення стали результати соціологічних опитувань серед українців за трьома основними показниками – рейтинг, динаміка та рівень довіри в суспільстві.

Відомий журналіст-розслідувач Дмитро Гнап також знявся з виборів президента-2019 та підтримав Гриценка.

Які  шанси матиме єдиний кандидат від демократичних сил на виборах?

Анатолій Гриценко та Андрій Садовий об’єднанням своїх штабів продемонстрували бажання забезпечити інтереси своїх виборців, переконаний політичний експерт Андрій Вігірінський. Тепер до них можуть приєднатися й інші кандидати у президенти.

Обидва політики і їхні політичні сили мають взаємні плюси і мінуси. В “Об’єднання “Самопоміч” розвинена партійна структура, на відміну від “Громадянської позиції”. В “Громадянської позиції” – вищий рейтинг.

Водночас, тепер за Анатолія Гриценка, як єдиного кандидата від демократичних сил, можуть проголосувати ті, хто досі не визначився з вибором або вагається.

Джерело [1]